Recepty a videorecepty

Videokuchařka s vyzkoušenými recepty
Enter a comma separated list of user names.

V případě, že se rozhodnete upéct tyto skvělé minidortíky nemusíte složitě shánět formičky, které jsou běžně na internetu dostupné. Ukážeme vám jak snadno a rychle tyto formičky vyrobit.
Zároveň tímto videonávodem chceme odstartovat spuštění dalšího webu jménem babickacaruje.cz, kde naleznete inspiraci na tvoření, které zvládne každý.

Výše zmíněný videonávod je ke shlédnutí na adrese https://www.babickacaruje.cz/navod/formicky-na-semifreda-minidortiky

Váš tým ekuchařka.net

Milí návštěvníci a fanoušci ekuchařky,

dnes jsme spustili upravenou verzi ekuchařky, ve které naleznete nové funkce. Všechny novinky jsou dostupné po registraci ( http://ekucharka.net/user/register ). Recepty si budete moci označovat jako oblíbené, že je chcete uvařit a nakonec, které jste již uvařili. Ke každému receptu poté můžete nahrát i fotografii vašeho výtvoru a pochlubit se nám a ostatním návštěvníkům.

Barevnost, množství koření a nejrůznorodější chutě

Jaro je v plném proudu a s ním přichází i ten pravý čas na to, zařídit si domácí bylinkovou zahrádku.

Domácí pekárny patří k velice oblíbeným kuchyňským pomocníkům. Přináší možnost jednoduché přípravy nejen pečiva, nýbrž i těsta na pizzu, buchty, či u některých typů například i domácí výrobu marmelád.

V dnešní době je na našem trhu možné sehnat téměř cokoliv. Přesto se mnoho z nás bojí obohatit si své pokrmy exotickými chutěmi a vůněmi.

Víte, že je čaj druhým nejrozšířenějším nápojem na Zemi? Bohužel právě v naší republice se na jeho pití často zapomíná.

Grilovací sezóna je v plném proudu.

Jednoduchost a praktičnost jsou trendem dnešní doby a není tomu jinak ani v případě kuchyňského vybavení.

Poslední dobou přichází trend zdravého stravování a zájem o výživné potraviny samozřejmě spolu s ním. Jaro je navíc oslavováno pro svou možnost nových začátků, čímž se přímo nabízí k volbě zdravějšího životního stylu.

Stránky