Videokuchařka s vyzkoušenými recepty

O nás

Provozovatel serveru ekucharka.net
Ing. Jaroslav Malatinec
Na Cihelně 326/8
PSČ:15900
Praha 5
IČ:01614002

Kontakt na provozovatele
email: videorecepty@ekucharka.net

Kontakt na marketing
email: marketing@ekucharka.net

Ekuchařka je registrována u rady pro rozhlasové a televizní vysílání pod číslem 538/2010 (http://rrtv.cz - Evidence poskytovatelů audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání). Tato rada současně zajišťuje dohled nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb.

Milí návštěvníci, dovolte abych Vám napsala něco o tomto webu.
Vaření mě vždycky bavilo, mám hodně receptů a když jsem si doma posteskla, že stále někomu recepty opisuji, nebo dokonce upeču vzorečky, tak můj syn prohlásil  "tak to tedy natoč a já ti udělám stránky na netu".

V listopadu 2007 byla tedy spuštěna naše videokuchařka ekucharka.net. To co jsem doma vařila rodince, tak jsem natáčela na starou kameru sony DCR-TRV245E ve formátu 4:3, psané recepty jsem připichovala špendlíkem na vál a i světlo v kuchyni nebylo nic moc. Prostě byla to euforie aby stránky byly brzy zprovozněné.
Letos jsme se rozhodli, že jestliže chceme pokračovat, tak se musíme nějak vylepšit. Syn vytvořil nový vzhled stránek, koupili jsme kameru sony DCR-SR210 a videa natáčím ve formátu 16:9.
Musela jsem se ve svém věku naučit s kamerou i s počítačem spostu nových věcí, ale učitel byl trpělivý.
Tyhle stránky mám teď jako velikého koně a trochu náročného nejenom na čas.
Mám v plánu postupně přetočit všechna stará videa.
Jako hlavní klad těchto stránek bych zdůraznila, že všechny video recepty jsou vyzkoušené a otestované mojí rozmazlenou rodinkou a to Vám můžu říci, že když řeknou "nedávej to sem ", tak to sem nejde.
Takže, jestliže to uvaříte přesně podle receptu, musí se to povést. Jiná otázka ovšem je, jestli Vám to bude chutnat, ale to už neovlivním.
Nakonec bych chtěla zdůraznit, že bez mého syna by tyhle stránky nebyly a tak mu moc děkuji, že si na mě dělá čas.

Od roku 2019 natáčíme v nové kuchyni, kterou jsme již osvětlili studiovým softboxem. Fotografie jsou prováděny fotoaparátem Canon EOS 77D s objetivem Canon EF 50 mm f/1,8 STM a natáčíme kamerou Sony HDR-PJ 580VE.

Průměrná denní návštěvnost webu je přes 14000 návštěvníků a nalezne zde více jak 1200 videoreceptů.

Těším se, že na naše stránky budete chodit co nejvíce.  Ivana Malatincová

Technika
foto: Canon EOS 77D s objetivem Canon EF 50 mm f/1,8 STM
videokamera: Sony HDR-PJ 580VE

Kategorie receptů: 

Komentáře

Obrázek uživatele Greguša
Greguša
0 13 15 18

Dobrý den paní Ivano, všiml jsem si, že z Vaší hlavní stránky https://www.ekucharka.net/ kde jsou Vaše recepty, zmizel odkaz na duhou část Vašich webových stránek, na tu kam dáváme své recepty my návštěvníci (https://recepty.ekucharka.net/). Je to úmysl, nebo nedopatření?

Obrázek uživatele Ekucharka
Ekucharka
5 4 4 0

Dobrý večer Gregušo,
ano vía ten pruh na hlavním webu býval. Byl odstraněn z důvodu optimalizace stránek. Aktuálně připravujeme nový design stránek kdy budeme uživatelské recepty řešit trochu jinak. budou zakomponované do hlavního webu tzn. se nebude muset překlikávat jako nyní. Ten odkaz na recepty.ekucharka.net zkusím zakomponovat někam do pravého sloupce a nebo do horního mezi webu. Vrhnu se na teď o Víkendu.

Jarda

Obrázek uživatele Greguša
Greguša
0 13 15 18

Dobrý večer, děkuji za informaci, ale blíží se už konec druhého víkendu a slibovaný odkaz jsem zatím nikde nenašel. Sad

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer, ale 6.11 je příspěvek nad tímto s odpovědí od administrátora. Ivana M

Obrázek uživatele Greguša
Greguša
0 13 15 18

Paní Ivano, ano vím, právě na ten reaguji. 6. 11. byl minulý pátek a píše v něm, cituji: " Ten odkaz na recepty.ekucharka.net zkusím zakomponovat někam do pravého sloupce a nebo do horního mezi webu. Vrhnu se na teď o Víkendu". Dnes je 15.11. tj. už druhý víkend a odkaz nikde. ???

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den pane Gregušo, musím administrátorovi říct, aby nesliboval konkrétní datum, protože má rodinu,je zaměstnaný, někdy přijde i nemoc tak to prostě někdy nevyjde. Hezký den. Ivana M

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Gregušo zdravím, já se musím obrátit na administrátora Smile Přeji krásný den. Ivana M

Obrázek uživatele ReRu
ReRu
40 28 26 0

Milá paní Ivanko,

jsem Vaší fanynkou už mnoho let a hodně jsem se toho od Vás naučila a řadě mých přátel doporučila tyto jedinečné stránky.

Ráda bych Vám poděkovala za skvělé recepty, inspiraci a především úžasná videa. V tomto nelehkém období jsem tady poměrně často, protože když zůstanou doma děti, občas už dojdou nápady na vaření, pečení. Moc oceňuji, že recepty jsou složené z běžně dostupných surovin a dají se tak snadno buď koupit, nebo je máme často i doma.

Přeji Vám a vaši rodině hlavně pevné zdraví a těším se na další recepty Smile

Zdraví, Renata

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Milá paní Renátko, moc mě Váš příspěvek potěšil Smile Určitě to teď nemáte jednoduché, když jsou děti doma a učení s nimi, to je jistě náročné. Držte se a ať se Vám také daří. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele jahoda3
jahoda3
0 0 0 0

Dobrý den paní Ivanko,
Přeji Vám a celé rodině Krásné Vánoční svátky, ať je prožije v radosti a klidu a Nový rok ať se také vydaří a ten celý nový následující prožijete ve zdraví, štěstí a lásce. Samozřejmě Vám i nám ostatním přeji ať Vám to stále tak dobře vaří :o) Vaše věrná kuchařinka Jana

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Paní Jano, jahůdko, děkuji moc za přáníčko. Smile Také Vám a celé Vaší rodině přeji krásné a klidné svátky. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Marcela Kubátová
Marcela Kubátová
0 0 0 0

Milá paní Ivano,
snad si najdete chvíli i pro mé velké díky.
To je ale nostalgie, vrátit se po několika letech na tyto úžasné stránky!
Pamatuju si, jak jsem na vaše videorecepty narazila poprvé. Bylo mi kolem třinácti let a hrozně jsem chtěla udělat mamince, která se vrátila domů z noční radost tím, že až se vyspí, bude na ni čekat dobrý obídek. A tak místo obvyklého hraní her na počítači, jsem brouzdala po stránkách s recepty a uvařila mamince podle vás. Od té doby jsme ať už spolu nebo každá zvlášť uvařily nespočet vašich receptů, za které vám moc moc děkuji.
Vlastně celý základ vaření a pečení mám od vás. Jste výborná kuchařka. Blahopřeji ke zmodernizování stránek a přeji jen to nejlepší.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Milá Marcelko, nevím jestli jste ještě slečna nebo už paní a tak píši bez oslovení Smile Kuchařka funguje desátým rokem, tak všechno je možné. Mám z Vašeho příspěvku velikou radost a doufám že se Vám daří a to nejenom ve vaření.
Děkuji za přání, které vyřídím i administrátorovi stránek, bez kterého by to všechno neklapalo.
Krásný den přeji Ivana Malatincová

Obrázek uživatele oglop
oglop
0 1 0 0

Dobrý den paní Ivano,
Po přečtení tohoto komentáře, jsem si uvědomil, že už podle vaší kuchařky vařím alespoň 6 let, za tu dobu jsem ještě nepřidal ani jeden komentář. Chtěl bych to tímto tedy napravit a vyjádřit svůj obrovský dík hlavně za natočená videa, která mi hodně pomohla!

Vaše videa jsou věcná, stručná a líbí se mi úhel kamery. Přeji hodně zdaru a mnoho úspěšných receptů.
Jan

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den, moc mě Váš příspěvek potěšil Smile Ať se i Vám daří. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele oglop
oglop
0 1 0 0

Už jsem přišel na to, proč se mi ten úhel kamery tak líbí, protože při tom má člověk pocit že stojí vedle vás a může si to taky zkusit!

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Oglope zdravím, tak zdálo se nám to vhodné. Pomalu spoštíme další web : https://www.babickacaruje.cz/ kde jsme se rozhodli pro jiné postavení kamery a to aby si ten kdo bude něco vytvářet nemusel říkat, je to zprava, zleva apod. Muž mě udělala takový držák na kameru na dveře linky a tak to natáčím ) Ať se daří. Ivana M

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Přeji všem návštěvníkům klidné a hezké svátky. Nemůžu sem vložit přáníčko, které jsem vyráběla, ale můžete na něj juknout na https://www.facebook.com/ekucharka/ , kam dávám dost často různé aktuality z kuchařky. I za administrátora stránek ještě jednou Vám přeji hezké svátky. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele jahoda3
jahoda3 (bez ověření)
0 0 0 0

Krásné Vánoce, do celého nového roku jen to nejlepší a moc moc moc zdraví celé rodině přeje věrná návštěvnice a kuchtička Jana.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Milá Jani, moc děkuji za přáníčko Smile Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Míla
Míla (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko přeji vám hezký adventní čas.krásné vánoce a příštím roce hodně štěstí zdraví pohody a božího požehnání.vaše věrná kuchařinka Míla:)

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Paní Mílo, moc děkuji za přáníčko a i Vy si užijte klidné a veselé svátky. Ivana

Obrázek uživatele jahoda3
jahoda3 (bez ověření)
0 0 0 0

Svátky plné pohody a radosti, do celého příštího roku hodně štěstí, zdraví, receptů a lásky přeje Vaše věrná čtenářka a kuchařinka Jana Smile

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Jani, jahůdko, moc děkuji za přání Smile I Vám přeji hlavně klidné svátky a určitě pod stromečkem i nějaký dáreček Smile Ivana M

Obrázek uživatele Jana H
Jana H
0 0 0 0

Dobrý den paní Ivanko, chtěla jsem poslat recept na amolety, které občas dělám na slano, několik let pozoruji Vaše vaření a tak jsem se chtěla přidat, nevím jak na to . Můžete mi prosím poradit? Jinak přeji hezkého Valentýna. Jana Horská- Severní Morava

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer paní Jano, tak sem jdou přidávat jenom obrázky uvařených jídel, nebo někdo napíše recept třeba pod nějaký recept s omeletami . Všichni kdo chtějí můžou přidávat recepty a to tak, že tady nahoře na liště je diskuzní fórum a tam jsou kategorie, kde je možné přidat recept Smile Takže se těším. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele mila
mila (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko krásný a pohodový adventní čas.hezké vánoce ,hodně zdraví,štěstí,elánu a spoustu dobrých receptů do příštího roku přeje vaše věrná čtenářka Míla:)

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Milá Mílo Smile Smile moc děkuji za přáníčko, potěšilo mě.
Já Vám přeji klidný předvánoční čas a hezké svátky. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Jířa
Jířa (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den, paní Ivanko.
Přeju Vám i všem Vašim blízkým krásné a pohodové prožití Vánoc a do nového roku zdraví, hodně lásky a štěstí. Jířa

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer paní Jířo,díky za přání a i Já Vám přeji krásné prožití Vánočních svátků a všechno dobré do nového roku 2014 Smile Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den,chtěla jsem Vám poděkovat za úžasné recepty s podrobným návodem.Díky Vaší prezentaci se naučí každý,kdo chce.
Přeji krásné prožití svátků a hodně sil a zdraví do dalších let.
prosím o info,zda je možné se nějak registrovat,protože mi občas nejde recept vytisknout.
S pozdravem A.Drymlová

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Zdravím všechny a dodatečně se omlouvám, že sem nešly psát komentáře a ani já jsem nemohla dát vědět proč to nejde.
Momentálně byly na kuchařce provedené nějaké opravy a komentáře fungují na zkoušku. Takže doufám že se to neporouchá Sad

Smile Smile Všem přeji klidný předvánoční čas a hezké prožití Vánočních svátků. Moc děkuji i za přáníčka která mě posíláte na e-mail.
Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Ivana22
Ivana22 (bez ověření)
0 0 0 0

Dobry den prajem,

Vasu kucahrku navstevujem velmi rada ale hlavne si ju oblubila moja maminka ktora je tu skoro kazdy den. Lenze mame mensi problem s otvorenim stranky, niekedy to trva aj pol hodinky kym sa nieco vobec zobrazi.
Chcem sa opyptat ci sa nieco upravuje a preto to trva tak dlho alebo ci je nejaky iny problem ?
Bohuzial sme to skusali u znamych, v praci a niekedy sa stane ze sa stranka neukaze vobec, tak sa chcem opytat ci sa vobec este niekedy sem mame vraciat..

prosim za odpoved... snad bude vsetko v poriadku, pretoze ako som uz pisala velmi sme si tu kucharku oblubli

s pozdravom a prianim pekneho dna
Ivana

Obrázek uživatele Maria Vrska
Maria Vrska (bez ověření)
0 0 0 0

Dobry den, pani Ivanka,

nedavno som Vam pisala ohlas ( Slovenka zijuca v Srbsku, som dost slaba kucharka ). Musim potvrdit, ze sa na Vasu www takmer denne vraciam. Vase videorecepty su perfektne, musim pochvalit a podakovat. Za kratky cas u nas doma vidno zmeny - jedalnicek je pestrejsi, zaujimavejsi, zdravsi, odvaznejsi. Nachadzam u Vas mnohe inspiracie, triky, rady - a vdaka tomu som pri vareni viac uvolnena a smelsia. Manzel ma dokonca pochvalil, ze niektore jedla boli vyborne ( hoci som ich "nabuchala" do zapekacej misy za 10 minut ). Pre mna je Vasa www ako encyklopedia, velmi ocenujem kratke vystizne videa, kde vidno na pracovnej ploche poriadok a system. Dokonca pri vareni myslim aj na Vas, ako si vsetko komentujete a pekne udrziavate v cistote Smile Smile
Zelam Vam krasny den, vela pozitivnej energie a uspechov.

Maria, Srbsko

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Smile Dobrý večer paní Mario, díky za milý příspěvek :)a za přáníčko.
Nemyslete, i já se stále učím něčemu novému Smile Děvčata jsou tady šikovná a jeden se i něco dozví. Přeji hezký večer. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Moje babička byla moc dobrá kuchařka, ale neměla se mnou trpělivost a mě to také moc nebavilo. Jediné jídlo které nemohu nikde nají bylo "spařované buchtičky". Byly to buchtičky maštěné sádlem a sypané mákem s cukrem, určitě to nebylo dietní! Neznáte? Anebo někdo jiný nezná recept, babička byla ze Šumavy. Pořád se s Vámi učím i když je mi už 60 (brr).

Obrázek uživatele Maria Vrska
Maria Vrska (bez ověření)
0 0 0 0

Dobry den, pani Ivanka,

som Slovenka zijuca v Srbsku a cez moju tetu, ktora byva v Cecach, sa ku mne dostal link na Vasu www. Chcem Vas len pozdravit a podakovat za super napad s kvalitnymi, jasnymi videoreceptmi. Hoci mam uz 36 rokov a dve male deti, varenie mi nikdy nebolo blizke, naucila som sa varit niektore jedla - ktore striedam dokola, takze stereotyp. Preto velmi vitam Vase vizualne navody, nove inspiracie, ked si pozriem Vase videorecepty - pod Vasimi rukami aj zlozitejsie recepty vyzeraju jednoducho Smile Urcite sa sem budem vracat a skusat nove a nove jedla. Prijemny den zela
Maria Vrska

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Zdravím paní Mario, tak to já mám opravdu radost :)Ať se Vám daří a to nejenom v tom vaření Smile Z Prahy posílá pozdrav Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den,vařím podle Vaší kuchařky od té doby co bydlím s přítelem. Moc Vám děkuji, jinak by jsme byli o hladu Smile Vždy se mi vše povedlo, s Vašimi videi to vzládne opravdu každý. Ještě jednou díky a nepřestávejte točit!
PS: Chtěla bych Vás mít doma Smile
Hanka

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Smile Dobrý den Hani a díky za milý příspěvek Smile Ivana M

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Vážená paní Ivanko, děkuji, že díky Vám nejsem v kuchyni tele:-) S mamkou jsem se vařit víceméně neučila. Teď když už jsem vylétla z hnízda a sama vařím, tak hlavně i díky Vašim stránkám nemám z vaření obavu. Videa jsou perfektní, zvládne to podle nich opravdu KAŽDÝ. Moc děkuji! PS: tento víkend bude podle Vás dělat Vepřového vrabce s hlávkovým zelím - podle videa je to brnkačka:-)

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Smile To mám velikou radost a ať se podaří a hlavně ať chutnají Smile Přeji hezký den. Ivana M

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý večer paní Ivanko, chtěla jsem udělat svíčkovou podle vašeho receptu a jen jsem se chtěla zeptat to nové koření jak tam dáváte je asi mleté? Ano?
Děkuji za odpověď.
Milada

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den paní Milado, tak u té svíčkové s hahali dávám mleté a u druhé svíčkové s čerstvou zeleninou dávám kuličky, ale ono to je jedno. Já stejně pak všechno mixuji a cedím, nebo když nemixuji, tak kuličky vyndám Smile Přeji hezký den. Ivana M

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Všechny zdravím a omlouvám se. Soutěž vylosuji zítra. Teď jdu ještě dopsat jména soutěžících kteří správně odpověděli Smile Jinak přeji hezký večer. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele jířa
jířa (bez ověření)
0 0 0 0

Milá paní Ivano.
Přeji Vám i celé Vaši rodině hodně zdraví, lásky, pohody a v novém roce 2013 splnění všech přáníček. Jiřina Kurandová

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer paní Jiřinko, moc děkuji zapřáníčko a i Vám přeji zdravíčko a štěstíčko do Nového roku 2013 Smile Ivana Malatincová

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Všem moc děkuji za přáníčka Smile I Vy a Vaše rodiny si užijte v klidu Vánoční svátky Smile Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Marta
Marta (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko,chtěla bych popřát Vám a celé vaší rodině Šťastné a veselé Vánoce,do nového roku 2013 mnoho zdraví a štěstí Marta

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Milá paní Ivanko. Přeji vám krásnéprožití vánočníh svátků, bohatého ježíška, ale hlavně at jste spolu s rodinou v klídečku a pohodičce štstní a bezstarostí, alespon ted přes ty svátky je potřeba hodit všechny starosti za hlavu. Štastné a veselé.

Stránky

Přidat komentář